Pokaż listę

Nagroda "Broker WGN" 2018

Orzeł Brokera i Wyróżnienia Brokera WGN za rok 2018 rozdane.

Podczas uroczystej gali AWARS Broker w Stęszewie podczas 48 Kongresy Grupy WGN przyznano nagrodę główną "Orzeł Broker" oraz trzy równorzędne wyróżnienia Brokera WGN za rok 2018, m.in.:

dla WGN Śląsk i Zagłębie / Sosnowiec – za imponujący rozwój, nowatorski sposób prowadzenia Biura, stały wysoki obrót oraz wzorowe prowadzenie transakcji.

To Biuro kierowane przez zgrany duet – Państwo Krzysztofa Badana i Rafała Kampczyk. W ramach Grupy WGN działają od 2013r.

Biuro w sposób imponujący wykorzystuje internet do promocji swojej działalności, ofert i marki WGN. Posiada własną profesjonalną stronę internetową, profile na portalach społecznościowych, w tym profesjonalnych i największych: Linkedin oraz na Instagram, Facebook i Google +.

Panowie Kampczyk i Badan posiadają szeroką wiedzę z zakresu rynku nieruchomość, finansów, procesów sprzedaży. Wiedzą tą dzielą się od lat na Kongresach Szkoleniowych Grupy WGN , jak i w ramach Akademii Nieruchomości i Inwestycji WGN.

Przez cały czas działalności Biuro ogromnie się rozwinęło pod względem ilości transakcji, wysokości uzyskanego obrotu, poziomu obsługi Klienta. Panowie Badan i Kampczyk byli już nagradzani i wyróżniani za wspaniałe osiągnięcia na rynku.

Cała relacja pod tym -> Linkiem

Pokaż listę
Facebook Instagram LinkedIn YouTube