Chcę bezpiecznie kupić


Kampczyk | Badan - Bezpieczny Zakup Nieruchomości


Chcesz bezpiecznie kupić nieruchomość, w odpowiednim czasie i zarazem za możliwie najlepszą cenę? ZADZWOŃ +48 784 554 364; +48 608 076 088 - doskonale wiemy jak Ci pomóc.

Kupnem i sprzedażą nieruchomości zajmujemy się już od przeszło 10 lat, jednocześnie pomagając naszym Klientom w blisko 200 transakcjach rocznie, a dzięki fachowej wiedzy oraz doświadczeniu sprzedażowemu nabytym w branży bankowej jak i nieruchomościowej, wiemy dokładnie jakie działania należy podjąć, aby bezpiecznie kupić nieruchomość, w odpowiednim czasie i zarazem za możliwie najlepszą cenę. Osiągnięcie takiego celu jest możliwe dzięki naszym odpowiednim działaniom, popartym 28 letnim doświadczeniem firmy Grupa WGN Nieruchomości:

dla bezpieczeństwa weryfikujemy dokumentację techniczną i prawną

• realnie oszacowujemy cenę ofertową nieruchomości, dzięki czemu zostaje ona kupiona za uczciwą cenę

• pomagamy przy korzystnych negocjacjach ceny oraz warunków zakupu

• bierzemy udział w omówieniu oraz podpisaniu przedwstępnej umowy sprzedaży;

doświadczony Dział Kredytowy, współpracując z 22 bankami, pomaga w uzyskaniu korzystnego kredytu, negocjowaniu wysokości raty, a także rezygnacji z niepotrzebnych dodatkowy kosztów

• dostarczamy wszystkie niezbędnie dokumenty do zawarcia Aktu Notarialnego

• finalizujemy bezpieczne transakcje wraz z przekazaniem nieruchomości i przepisaniem mediów

Chcesz bezpiecznie kupić? Zadzwoń +48 784 554 364; +48 608 076 088.

Proszę sobie wyobrazić jak, przy tak sprawdzonej i skutecznej metodzie zakupu nieruchomości, jest to dla Państwa wygodne, bezpieczne oraz zyskowne. Proszę zapoznać się z informacjami na temat naszej firmy Grupa WGN Koncern Obrotu Nieruchomościami (www.wgn.pl). Jesteśmy przekonani, że gdy dojdzie między nami do współpracy, to odbędzie się ona z wzajemną sympatią, szacunkiem oraz zyskiem dla obu Stron.Chcesz bezpiecznie kupić?

Podaj swój numer - zadzwonimy!

 
Facebook Instagram LinkedIn YouTube