Marka WGN


Grupa WGN Nieruchomości jest liderem działającym z sukcesem od 28 lat. To największy polski Koncern Biur Obrotu Nieruchomościami. Dla Państwa pracuje ponad 600, z wieloletnim doświadczeniem, agentów, analityków, rzeczoznawców, prawników oraz doradców ds. nieruchomości, inwestycji, finansów i przedsięwzięć deweloperskich w ponad 100 Oddziałach na terenie Polski i zagranicy.

WGN w 2018 roku przeprowadził ponad 6700 transakcji i pośredniczył w sprzedaży nieruchomości o wartości ponad 1,8 mld złotych. WGN na koniec roku 2016 posiadał w swojej bazie MLS - WGN oferty nieruchomości o wartości ponad 15 mld PLN. WGN posiada zdecydowaną przewagę konkurencyjną na rynku, zapewniając Klientom kompleksową obsługę pośrednictwa w obrocie nieruchomościami i doradztwa kredytowego.

Fachowość, profesjonalizm, rzetelna informacja dzięki specjalizacjom:

· nieruchomości apartamentowo-mieszkalne / sprzedaż rynek wtórny i pierwotny

· nieruchomości apartamentowo-mieszkalne / wynajem rynek wtórny i pierwotny

· kompleksowa obsługa deweloperów od strony doradztwa przy projektowaniu inwestycji, poprzez jego realizację, wielopłaszczyznową reklamę i marketing, a także sprzedaż oraz przekazanie lokali/nieruchomości klientowi.

Globalna, wielopłaszczyznowa reklama i marketing:

· na portalu www.wgn.pl w 65 wersjach językowych. W 2018 roku portal odwiedziło ponad milion użytkowników

· w systemach MLS - w międzynarodowej komputerowej bazie ofert MLS-WGN (Multiple Listing System WGN)

· każda zgłoszona nieruchomość ukazuje się na przeszło 100 największych serwisach nieruchomościowych

· w branżowych magazynach wydawanych przez WGN od roku 1992 r., obejmujących terytorium całej Polski: „Apartamenty Rezydencje” oraz „Property Journal”, a także przeznaczony głównie na rynek międzynarodowy „Investment Properties WGN”

· na targach nieruchomości lokalnych i międzynarodowych - m. in. MIPIM w Cannes na wiosnę i EXPO REAL w Monachium jesienią każdego roku.Chcesz skutecznie sprzedać?

Podaj swój numer - zadzwonimy!

 
Facebook Instagram LinkedIn YouTube